ATCG

Büroo uudised

SUBTIITRITE PAIGALDUS VIDEOSSE JA NENDE TRANSKRIBEERIMINE

,

ATCG tõlkebüroo pakub alates märtsist uut teenust: video transkribeerimine ja subtiitrite paigaldamine videosse, vajadusel nende tõlkimine.   Uue ja aktuaalse teenuse abil võimaldatakse teha video kättesaadavaks suurema publiku jaoks subtiitrite abil. Kõne kirjaks muutmise abil lihtsustatakse informatsiooni arusaamist ja antakse võimaluse vajadusel täiendada helirada märgetega. Tänapäeval subtiitrite abil kergendatakse elu mitte ainult kuulmisprobleemidega inimestele, vaid need …

Lugema

Tere kõigile!

Minu nimi on Vlada. Alates jaanuarist olen ATCG tõlkebüroos assistent ja hakkan tegelema eraklientidega. Minu elu on väga tihedalt seotud erinevate tekstide tõlkimise, tsiteerimise ja refereerimisega. Armastan seda teha!

Lugema

Meie tõlkebüroo töötab Tallinnas taas

ATCG Tõlkebüroo OÜ on avanud Tallinnas taas oma kontori uksed. Alates 2. oktoobrist võivad kliendid tulla isiklikult kontorisse ja esitada tõlkimist vajavaid dokumente. Aadress: Estonia pst 1/3 — 323, Tallinn.

Lugema

MEIE TÖÖTAME ON-LINE

Tõlke Teie saate tellida e-postiga atcgtolkeburoo@gmail.com või pöörduge meie poole telefoni teel (+372 ) 880-18-33 Tööaeg esmaspäevast reedeni 9:00 kuni 18:00 Ootame Teie tellimusi!

Lugema

Tellimuse minimaalne hind

Lugupeetud kliendid! Pöörame Teie tähelepanu sellele, et kijaliku ja dokumenditõlke tellimuse minimaalne maksmus on ühe tinglehekülje hind.

Lugema

Tasuta soovituskaardid!

Kevad rõõmustab esimeste soojadega ning ATCG Tõlkebüroo jagab kevadisi kinke! 🙂 Esimesele 50-le kliendile anname kingituseks soovituskaarte väärtusega 10 eurot!

Lugema

Veel