ATCG

Tõlked hispaania keelde: Telli Tallinnas

Tallinnas pakub kaugtellimusel professionaalset hispaania keele vandetõlget vandetõlkide keskus LOS JURADOS. Meie ettevõte on spetsialiseerunud dokumentide tõlkimisele. Pakume: 

  • vandetõlget (jurado) vene ja eesti keelest;
  • kinnitatud tõlget (certificado) hispaania keelde.
  • vandetõlge eesti keelest hispaania keelde

Vandetõlge vene ja eesti keelest hispaania keelde Tallinnas

Enamus juhtudel, konsulaadi, Hispaania pankade ja riigiasutuste poole pöördumisel, läheb tarvis vandetõlget. Seda loetakse ametlikuks, järgides rangelt kõiki juriidiliste sõnastustega töötamise põhimõtteid. Vandetõlge koostatakse järgmistel eesmärkidel:

  • alalise ja püsiva elamisloa taotlemine Hispaanias, Hispaania kodakondsuse taotlemine;
  • Hispaania pankadest laenu või hüpoteegi taotlemine;
  • kinnisvara ostu-müügi tehingute vormistamine;
  • ettevõtte registreerimine Hispaanias, ettevõtte laienemine, kolimine;
  • abielu registreerimine Hispaania territooriumil;
  • muudel juhtudel dokumentide esitamine Hispaania riigiasutustesse.

Jurado tõlget («хурадо») teostab vandetõlk. Peale filoloogilise kõrghariduse omandamist peab selline spetsialist kinnitama oma õigust töötada juriidiliste tekstidega. Iga keelepaari puhul on tarvis oma staatust kinnitada. Peale seda lisatakse spetsialist Hispaania vandetõlkide registrisse. Registrit uuendatakse regulaarselt ning see on avalikult kättesaadav.

Vandetõlkide keskus LOS JURADOS pakub tõlget tegutsevatelt vandetõlkidelt. Iga teksti lehekülg kinnitatakse vandetõlgi allkirjaga (tema registrinumbri märkega). Lisatakse originaali koopia.

Originaaltõlke saadame kiirpostiga Tallinnasse.

 

LOS JURADOS Tõlkebüroo eelised

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.