Teenused ja hinnad > Kiirtõlge

Saabub tähtaeg? Selleks on olemas kiirtõlge!

Mida kujutab endast kiirtõlge?  

Kujutage ette situatsiooni, kui Teil on juba tunni aja pärast vaja kätte saada notari poolt kinnitatud võõrkeelde tõlgitud dokument. ATCG tõlkebüroos aidatakse Teid iga päev ja igal ajal. Meie ei loobu abi osutamisest ka siis, kui tingimused on ekstreemsed.

Igas äris on kindlasti selliseid ajahetki, kui üks asi ei saa oodata ning selle täitmiseks tuleb kõrvale heita kõik muu. Selline on meie tööpõhimõte. Niipea kui olete vormistanud tellimuse meie juures, hakkab kogu meie büroo töötama Teie kasuks! Kui tegemist on kiirtõlkega, siis keskendab iga spetsialist sellele kogu oma tähelepanu. Kui meil on vaja täita Teie tellimus, ei ole meie jaoks tähtsamaid töid!

 ATCG tõlkebüroo Eestis tegutsemise vältel on ette tulnud palju erinevaid force majeure situatsioone, kuid kunagi pole juhtunud, et meie spetsialistid ei saaks oma ülesandega hakkama õigeks ajaks. Kui Teil tekib ootamatult vajadus kiirtõlke järele, pange oma telefoniraamatusse kirja number +5835 4517, millele helistades saate alati kokku leppida kiirtõlke lühima ajaga. Lihtsalt pange kirja number +5835 4517 ning arvestage, et valmis tõlge on juba sama hästi kui Teie laual! 

Order translation