ATCG

Ukraina keel

Tõlge ukraina keelest ja ukraina keelde

Ukraina ja vene keele näiv sarnasus on tingitud ühisest ajaloost. Samas selgub tõlkimise käigus, et neid mõlemaid keeli kõrgel tasemel tundmata võib kogemata vahele jätta olulise detaili või valesti aru saada konkreetse sõna kontekstist. Sama situatsioon tekib ka ühe või teise tähe hääldamisega, mis vene ja ukraina keeles võib kõlada erinevalt. Ainult tipptasemel professionaal võib kohe hakkama saada ukraina keele suulise või kirjaliku tõlkega. Tallinna ATCG tõlkebüroo aitab Teid selles hea meelega!      

 

Ukraina keelest/keelde kirjaliku tõlke hinnad 

KeelVeneEesti
Kirjalik tõlge UKRAINA keelest 25 EUR25 EUR
Kirjalik tõlge UKRAINA keelde25 EUR25 EUR

 

Hind on määratud 1600 tähemärgi eest koos tühikutega 

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.