ATCG

Prantsuse keel

Tõlge prantsuse keelest ja prantsuse keelde

öö prantsuse keelega ei ole tänapäeval haruldane, kuigi eksida tõlgi valimisel on väga kerge: prantsuse keel sisaldab mitmeid eripärasusi, aga selle emotsionaalsus sunnib hoolega valima võõrkeelseid sünonüüme. Tallinna ATCG tõlkebüroo on valmis pakkuma Teile iga teksti kõrgetasemelist tõlget prantsuse keelest mis tahes tähtajaks. Garanteerime, et tellimuse täitmise kiirus ei avalda mõju selle kvaliteedile. Meie spetsialistid tunnevad kõiki prantsuse keele nüansse. Seetõttu pöörduge meie poole, kui vajate tõlget prantsuse keelest vene keelde! Meie poolt prantsuse keelde tõlgitud tekst ei erine millegi poolest ehtsa prantslase kirjutatust.   

Tõlgime Teie tehnilisi tekste, ametlikke ning ka isiklikke dokumente. Võrdse professionaalsusega tõlgime Teie diplomi ja tunnistuse, kindlustuspoliisi ja äriplaani, Teie veebilehe sisu või ükskõik millise aruande. Meie tõlgid aitavad Teil osaleda ükskõik millistes prantsuse keeles toimuvates läbirääkimistes, pole vahet, kas vajate sünkroon- või järeltõlget. Kui otsustate meie kasuks, valite kvaliteedi ja professionaalsuse.   

 

Prantsuse keelest/keelde kirjaliku tõlke hinnad

KeelVeneEesti
Kirjalik tõlge PRANTSUSE keelest 15 EUR20 EUR
Kirjalik tõlge PRANTSUSE keelde15 EUR20 EUR

 

 Hind on määratud 1600 tähemärgi eest koos tühikutega

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.