ATCG

Portugali keel

Tõlge portugali keelest ja portugali keelde

Brasiilia, Angola, Cabo Verde, Macau ja paljud teised riigid räägivad portugali keelt, mis on üks populaarsemaid maailma keeli. Lisaks on portugali keelel mitmeid variante – alates Euroopas ja Brasiilias räägitavast kuni kreoolini, igaühel oma spetsiifika sõnavarast foneetikani.    
Arvatakse, et portugali keel on väga sarnane hispaania keelega, kuid mõned tema eripärasused omavad rohkem sarnasusi prantsuse ja katalaani keelega. Sellepärast on hispaania keele kõnelejatel raske aru saada suulisest portugali keelest, aga portugallased saavad hispaania keelest paremini aru. Lisaks sellele eksisteerib Uruguai ja Paraguai piiritsoonis oma hispaania-portugali keel. Hea portugali keele tõlk on haruldus, kuid Tallinnas võite nad kerge vaevaga leida ATCG tõlkebüroost. 

 

Portugali keelest/keelde kirjaliku tõlke hinnad

KeelVeneEesti
Kirjalik tõlge PORTUGALI keelest 25 EUR30 EUR
Kirjalik tõlge PORTUGALI keelde25 EUR30 EUR

 

Hind on määratud 1600 tähemärgi eest koos tühikutega 

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.