ATCG

Inglise keel

Tõlge inglise keelest ja inglise keelde

Inglise keel on ammu saanud rahvusvaheliseks: seda kasutatakse aktiivselt praktiliselt kõikides riikides ning Internetis on see esikohal. Kas tasub täpsustada, et kõik meie büroo töötajad valdavad seda vabalt? Kuid see pole veel kõik. ATCG – see on Teie tõlke kvaliteedi garantii, kõrge operatiivsus ja samuti hinnad, mis teid kahtlemata rõõmustavad.

 

Inglise keel kõikidele 

Kaasaegses maailmas ei saa ühtki keelt populaarsuse ja kasutusvaldkondade poolest võrrelda inglise keelega – meditsiinialast, juriidilist, tehnilist ja ärivaldkonna inglise terminoloogiat kasutatakse igal pool. 

Kas tasub imestada, et suurem hulk dokumentidest, millega töötame, on vormistatud selles keeles? Erinevalt paljudest tõlkijatest valdavad meie spetsialistid inglise keelt emakeele tasemel ning saavad vabalt tegeleda iga dokumendiga, olgu see deklaratsiooni või arstliku ekspertiisotsuse tõlge. Läbirääkimistel valdavad meie spetsialistid vabalt iga Teile vajaliku teema erileksikat. 

 

Tõlge inglise keelest – kiiresti ja kindlalt 

Päris tihti palutakse meil tõlkida tekste inglise keelest vene keelde. Sel juhul tõestame, et pole niisugust dokumenti, millega ATCG spetsialistid hakkama ei saaks. Autoriõiguse taotlusest kuni saatedokumentideni – tõlgime kõike. 
Mis puudutab tehnilisi tõlkeid, mis on tunnistatud kõige raskemaks tõlkeliigiks, siis anname Teie käsutusse mitte lihtsalt tõlgi, vaid tõelise spetsialisti Teile vajalikul erialal, kes omab mitmeaastast kogemust tekstidega töötamisel. Lisaks võite määrata mis tahes tähtaja – töö saab valmis. 

 

Veebilehtede tõlge inglise keelde 

Peale dokumentide võime tõlkida inglise keelde Teie veebilehe. Peaaegu igal interetiväljundil, ükskõik mis riigist see ka poleks, on olemas oma inglisekeelne versioon, sest Teie veebilehele võivad sattuda kasutajad mis tahes maailma otsast. Just sellepärast pakumegi Teile kiiret ja professionaalset veebilehe inglise keelde tõlkimise teenust.  
ATCG tõlkebüroo Eestist – oleme valmis võimaldama Teile seda, mida soovite.    

 

Inglise keelest/keelde kirjaliku tõlke hinnad

KeelVeneEesti
Kirjalik tõlge INGLISE keelest 15 EUR20 EUR
Kirjalik tõlge INGLISE keelde15 EUR20 EUR

 

Hind on määratud 1600 tähemärgi eest koos tühikutega 

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.