ATCG

Hispaania keel

Tõlge hispaania keelest ja hispaania keelde

Hispaania-vene tõlge 

Hispaania keel Hispaanias ja Ladina-Ameerikas ainult tunduvad identsena. Tegelikult ei saa mitte iga tõlk hakkama ühe või teise riigi hispaania keele kasutamise nüanssidega. Kuid kui pöördute ATCG tõlkebüroosse, siis ei teki Teil ühtegi probleemi: aitame Teil tõlkida igasugust teksti ravikindlustusest kuni veebilehe sisuni.

Meid ei hirmuta ei teksti keerukus ega lühikesed tähtajad, mille jooksul peab kogu tõlge valmima. Ärge kahelge, valmis tekst ilma ühegi veata on Teil käes õigel ajal. 
Lisaks on meie suulised tõlgid valmis Teid abistama igal ajal ja igas olukorras. Oleme töötanud ka Ladina-Ameerika riikide liidritega, mille tulemusel saime väga positiivset tagasisidet. Vajate abi hispaania keelega? Tulge siis meie juurde. 

 

Hispaania keelest/keelde kirjaliku tõlke hinnad

KeelVeneEesti
Kirjalik tõlge HISPAANIA keelest 15 EUR20 EUR
Kirjalik tõlge HISPAANIA keelde15 EUR20 EUR

 

Hind on määratud 1600 tähemärgi eest koos tühikutega 

Kas olete valmis ATCG-st tõlkima?

Enamik tõlkebüroodest on kitsalt spetsialiseerunud, samal ajal tõlgime meie igasuguse raskusastmega erinevaid tekste – olgu see ilukirjandus, keeruline tehniline tekst või ametlik dokumentatsioon. Tegeleme keelelise toimetamisega riigiasutuste jaoks. Pakume oma klientidele unikaalset teenust Tallinnas – meie tõlkijad võivad saata rahvusvahelisi läbirääkimisi või erinevaid muid üritusi, kus on hädavajalik sünkroontõlge. Aitame võõrkeelega toime tulla igas Teile vajalikus valdkonnas.

Kiire teostus

Tellimuse täitmise tähtaeg alates 1 ööpäevast!

Tehnoloogiad

Unikaalne tellimuste jälgimise võimalus Tallinnas.

Säästa aega

Meie tõlge – see on tõeline kiirtõlge.

Koostöö kvaliteet

Üks kolmandik meie klientidest töötab koos meiega pidevalt ning nad soovitavad meie teenuseid oma kolleegidele ja sõpradele.