ATCG

Firmast

Esimene isik

Dmitri Bahvalov

 Tervitan ning tänan teid, et olete huvitatud meie ettevõttest. Juba kaheksa aastat olen ma tegelenud tõlkimisalase ettevõtlusega ning olen “perevedi.by” peadirektor Minskis, Valgevenes. Ettevõtte eesmärk on pakkuda tõlke kompleksteenust ning olla selles valdkonnas tunnustatud. Sellise tegutsemisvaldkonna valik ei olnud juhuslik. 

  Alates varasest lapsepõlvest on elu võimaldanud mul külastada paljusid kohti erinevates paikades nii lähedal kui kaugel. Suhtlemine mind ümbritsevate inimestega, kes rääkisid erinevates keeltes, on minus alati äratanud suurt huvi keeleõppe vastu. Eesti, mida olin lapsena külastanud, oli minu jaoks unistustemaa ja meloodilise eesti keele kõlast olid jäänud ilusaimad mälestused. Tänaseks on see unistus täitumas ning uus ja värske tegutsemiskeskkond, mis mulle väga meeldib, annab mulle lootust minu tõlkebüroo edukaks edasiarenguks Eestis. 

  Tänu aastatepikkusele tõlkekogemusele loodan Tallinna tõlkebüroos tagada, et meie tööpõhimõtete aluseks on jätkuvalt klienditeeninduse kõrged standardid.   

Viide:

Dmitri Dmitrievitš Bahvalov on sündinud Minskis 1982. aastal ning lõpetas Minski Riikliku Lingvistika Ülikooli hispaania ja inglise keele tõlgi ning Valgevene Rahvusliku Tehnikaülikoolis personali- ja ettevõttejuhtimise erialal. Tegeleb professionaalse tõlkimisega kaheksa aastat, on abielus.

ATCG

Küsi hinnapakkumist