Firmast > Büroo uudised > Meie tõlkebüroo töötab Tallinnas taas

Büroo uudised

Meie tõlkebüroo töötab Tallinnas taas

ATCG Tõlkebüroo OÜ on avanud Tallinnas taas oma kontori uksed. Alates 2. oktoobrist võivad kliendid tulla isiklikult kontorisse ja esitada tõlkimist vajavaid dokumente. Aadress: Estonia pst 1/3 — 323, Tallinn. Tõlkebüroo kontor asub Tallinna kesklinnas Viru Keskuse vastas (Tammsaare pargi poolne ülekäigurada).

Tõlgime kõikidesse keeltesse. Suurimat kogemust on saavutatud sellistes keelepaarides nagu eesti-vene, eesti-inglise ja vene-inglise. Vene keelest muu keelde tõlkimise korral oleme võimelised pakkuma eriti suurt mahtu: ligi 500 lehekülge päevas.

Pakume kõrgkvaliteetseid teenuseid:

●        isiklike dokumentide kirjalik tõlge;

●        äridokumentide (põhikirjade, lepingute, äriplaanide) kirjalik tõlge;

●        keeleteaduslik ekspertiis.

Tagame ärisaladuse alla kuuluvate andmete ja isikuandmete sh delikaatsete isikuandmete täielikku kaitset. Vastutame tööks esitatavate paberkandjate säilivuse eest.

Spetsialiseerume kolmele valdkonnale::

●       tehniline tõlge;

●       farmakoloogia valdkonnast tekstide tõlge;

●       äridokumentide tõlge.

Nendel suundadel töötavad tekstidega tõlgid, kes omavad suuri kogemusi ja põhjalikke teadmisi nendes valkondades. See võimaldab meil tagada teile kvaliteetset tõlget võimalikult lühikese ajaga.

ATCG Tõlkebüroo OÜ tegutseb Eestis alates 2011. aastast ning kuulub ühe juhtiva, 10-aastase eduka töö kogemusega Valgevene tõlkebüroo koosseisu.


Дата: 08.10.2019

Tagasi uudiste nimekirjale

 • Mari-Liis Kivi:
  «Tahan teie bürood ja teie toredaid tüdrukuid tänada! Töö on väga korralik. Lisaks püsikliendikaardiga sain 20% allahindluse :) Kindlasti kasutan ka edaspidi teie agentuuri teenuseid!
  Kõige paremate soovidega,

  »

  Kõik arvamused

 • Marko Tamm:
  «Oli vaja tõlkida rasket tehnilist teksti inglise keelest eesti keelde. Tõlkijad said sellega suurepäraselt hakkama! Väga soovitan.»

  Kõik arvamused

 • Tänades, Reeli Allik :
  «Töö on korralik ja kiire, kui on tulevikus vajadus, kasutan kindlasti veel teie teenuseid. »

  Kõik arvamused

 • Lauri Kõiv:
  «Suured-suured tänud kvaliteetse tõlke eest. Samuti väga meeldis see, kuidas olid leheküljed kokku köidetud.
  Parimate soovidega, »

  Kõik arvamused

 • Ervin Saaliste:
  «Teenindus on väga kiire ja sõbralik - teie bürool on kindlasti väga pikk tulevik. Soovitan teie agentuuri kindlasti teistele. »

  Kõik arvamused

 • Aleksander Hõbe:
  «Jäin teenindusega ja hinnaga väga rahule. Eriti meeldis kullerteenus – juba ülejärgmisel päeval tõlgitud pass oli mul kodus.»

  Kõik arvamused

 • Anne Mets, pensionär:
  «Väga mugav asukoht, bürood on väga lihtne leida! Väga meeldis ka see, et büroo töötajad pakkusid mulle 50% allahindlust! »

  Kõik arvamused