Teenused ja hinnad > Kiirtõlge

Saabub tähtaeg? Selleks on olemas kiirtõlge!

Mida kujutab endast kiirtõlge?  

Kujutage ette situatsiooni, kui Teil on juba tunni aja pärast vaja kätte saada notari poolt kinnitatud võõrkeelde tõlgitud dokument. ATCG tõlkebüroos aidatakse Teid iga päev ja igal ajal. Meie ei loobu abi osutamisest ka siis, kui tingimused on ekstreemsed.

Igas äris on kindlasti selliseid ajahetki, kui üks asi ei saa oodata ning selle täitmiseks tuleb kõrvale heita kõik muu. Selline on meie tööpõhimõte. Niipea kui olete vormistanud tellimuse meie juures, hakkab kogu meie büroo töötama Teie kasuks! Kui tegemist on kiirtõlkega, siis keskendab iga spetsialist sellele kogu oma tähelepanu. Kui meil on vaja täita Teie tellimus, ei ole meie jaoks tähtsamaid töid!

 ATCG tõlkebüroo Eestis tegutsemise vältel on ette tulnud palju erinevaid force majeure situatsioone, kuid kunagi pole juhtunud, et meie spetsialistid ei saaks oma ülesandega hakkama õigeks ajaks. Kui Teil tekib ootamatult vajadus kiirtõlke järele, pange oma telefoniraamatusse kirja number +5835 4517, millele helistades saate alati kokku leppida kiirtõlke lühima ajaga. Lihtsalt pange kirja number +5835 4517 ning arvestage, et valmis tõlge on juba sama hästi kui Teie laual! 

Order translation

 • Tänades, Reeli Allik :
  «Töö on korralik ja kiire, kui on tulevikus vajadus, kasutan kindlasti veel teie teenuseid. »

  Kõik arvamused

 • Anne Mets, pensionär:
  «Väga mugav asukoht, bürood on väga lihtne leida! Väga meeldis ka see, et büroo töötajad pakkusid mulle 50% allahindlust! »

  Kõik arvamused

 • Mari-Liis Kivi:
  «Tahan teie bürood ja teie toredaid tüdrukuid tänada! Töö on väga korralik. Lisaks püsikliendikaardiga sain 20% allahindluse :) Kindlasti kasutan ka edaspidi teie agentuuri teenuseid!
  Kõige paremate soovidega,

  »

  Kõik arvamused

 • Lauri Kõiv:
  «Suured-suured tänud kvaliteetse tõlke eest. Samuti väga meeldis see, kuidas olid leheküljed kokku köidetud.
  Parimate soovidega, »

  Kõik arvamused

 • Ervin Saaliste:
  «Teenindus on väga kiire ja sõbralik - teie bürool on kindlasti väga pikk tulevik. Soovitan teie agentuuri kindlasti teistele. »

  Kõik arvamused

 • Marko Tamm:
  «Oli vaja tõlkida rasket tehnilist teksti inglise keelest eesti keelde. Tõlkijad said sellega suurepäraselt hakkama! Väga soovitan.»

  Kõik arvamused

 • Aleksander Hõbe:
  «Jäin teenindusega ja hinnaga väga rahule. Eriti meeldis kullerteenus – juba ülejärgmisel päeval tõlgitud pass oli mul kodus.»

  Kõik arvamused