Firmast > Artiklid > Suulise tõlke tähtsus!

Artiklid

Suulise tõlke tähtsus!

Välismaalastega läbirääkimiste ettevalmistamine nõuab väga tõsist lähenemist. See ei seisne mitte ainult kohavalikus ja läbirääkimiste kava koostamises või Teie välispartneri meelsuse väljaselgitamises. Paljud eksivad, arvates, et läbirääkimisi saatva tõlgi valikule ei pea pöörama erilist tähelepanu – peaasi, et ta oskab edastada räägitava üldist tähendust.

Tegelikult sõltub aga just tõlgi meisterlikkusest välismaa kolleegile avaldatav mulje. Tõlgi valduses on iga Teie fraasi mõte. Tema hääletämber, diktsioon, intonatsioon ja isegi välimus võivad määrata läbirääkimiste edu. Antud juhul ei piisa üksnes suulise tõlke meisterlikkusest, on vaja, et partnerid arvestaksid tõlgiga kui Teie kollektiivi liikmega või isegi kui Teie firma esindusfiguuriga, sest läbirääkimiste ajal kontrollib just tema olukorda ning loob kuvandi Teie delegatsioonist. Kui Teie välispartner tajub tõlki usaldusväärse kolleegina, saavutate suurema tõenäosusega soovitud tulemuse. Tallinna ATCG Tõlkebüroo peab oma ülesandeks aidata läbi viia Teie läbirääkimisi VIP tasemel ning soodustada Teie organisatsiooni rahvusvahelist edukust.


Back

 • Ervin Saaliste:
  «Teenindus on väga kiire ja sõbralik - teie bürool on kindlasti väga pikk tulevik. Soovitan teie agentuuri kindlasti teistele. »

  Kõik arvamused

 • Anne Mets, pensionär:
  «Väga mugav asukoht, bürood on väga lihtne leida! Väga meeldis ka see, et büroo töötajad pakkusid mulle 50% allahindlust! »

  Kõik arvamused

 • Marko Tamm:
  «Oli vaja tõlkida rasket tehnilist teksti inglise keelest eesti keelde. Tõlkijad said sellega suurepäraselt hakkama! Väga soovitan.»

  Kõik arvamused

 • Mari-Liis Kivi:
  «Tahan teie bürood ja teie toredaid tüdrukuid tänada! Töö on väga korralik. Lisaks püsikliendikaardiga sain 20% allahindluse :) Kindlasti kasutan ka edaspidi teie agentuuri teenuseid!
  Kõige paremate soovidega,

  »

  Kõik arvamused

 • Aleksander Hõbe:
  «Jäin teenindusega ja hinnaga väga rahule. Eriti meeldis kullerteenus – juba ülejärgmisel päeval tõlgitud pass oli mul kodus.»

  Kõik arvamused

 • Lauri Kõiv:
  «Suured-suured tänud kvaliteetse tõlke eest. Samuti väga meeldis see, kuidas olid leheküljed kokku köidetud.
  Parimate soovidega, »

  Kõik arvamused

 • Tänades, Reeli Allik :
  «Töö on korralik ja kiire, kui on tulevikus vajadus, kasutan kindlasti veel teie teenuseid. »

  Kõik arvamused